ВІДЛУННЯ ІСТОРІЇ

Дитячу дошкільну установу в селі Дихтинець вперше було відкрито у жовтні 1979 року. В ній функціонувала одна різновікова група. Першою завідувачкою була Скидан Наталія Дмитрівна, вихователем Грицюк Ганна Миколаївна. Дошкільна установу розташувалася у пристосованому приміщенні колишньої Дихтинецької восьмирічної школи. Відвідували садок переважно діти вчителів, яким на той час було вкрай необхідним відкриття установи.

/Files/photogallery/732/2.jpg

Старе приміщення дитячої дошкільної установи

З часом було відкрито ще дві групи для дітей дошкільного віку. Завідувачкою працювала Фокшек Марія Олексіївна; вихователями - Грицюк Ганна Миколаївна, Онуфрейчук Ганна Гаврилівна, Скидан Наталія Дмитрівна, Григолинська Надія Петрівна, Паралюк Ніна Іванівна, Євдощак Антоніна Олександрівна.

В 1989 році розпочалося будівництво нового типового приміщення Дихтинецького дошкільного навчального закладу на 4 групи. Замовником будівництва виступив місцевий колгосп на чолі з колишнім головою Тарасом Василинчуком. Всі сподівалися що за два, максимум – три роки відчинить свої двері дітлахам ця споруда. Та на жаль, у зв’язку із ситуацією, що склалася у країні на той час, будівництво призупинилося: і не на рік-два, а на цілих п’ятнадцять років. Добудову дошкільного закладу було розпочато у 2005 році МПП «Карпати», яке очолював директор Лоза Василь Дмитрович. Естафету будівництва продовжили спеціалісти чернівецького «Будуніверсалу» під керівництвом Гулей Марії Василівни. 19 грудня 2008 року було офіційно здано в експлуатацію нове приміщення Дихтинецького дошкільного навчального закладу, а з 1 червня 2009 року двері закладу гостинно відчинилися для своїх маленьких вихованців.

/Files/photogallery/732/3.jpg/Files/photogallery/732/5.jpg /Files/photogallery/732/4.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 201

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

06.05.2015 року в Дихтинецькому дошкільному навчальному відбулася вікторина з педагогами на тему "Кращий знавець правил з охорони праці"

Дата останньої зміни 14 Листопада 2018

Цей сайт безкоштовний!